I LOVE PIZZA - Pizzeria w Jeleniej Górze

Tutaj rządzi ogień!

My próbujemy nad nim zapanować.

W naszym piecu nie ma gazu ani prądu. Rozgrzewamy go do około 450 stopni Celsjusza wyłącznie drewnem! Wpływ na smak naszej pizzy ma wiele czynników. Pizzaiolo musi brać pod uwagę między innymi ciśnienie atmosferyczne, rodzaj drzewa, jego wilgotność, temperaturę pieca. Musi umieć obchodzić się z ogniem, a to wymaga największej koncentracji. Ale my wiemy, że warto bo... ogień nadaje zupełnie nowy wymiar smaku.

 

Pizza zasługuje na to...

aby wypiekać ją na ogniu

Wybierz pizzę

Specjalizacja!

To słowo świetnie oddaje charakter włoskiej kuchni.

Specjalizacja jest bardzo istotna, bo gwarantuje jakość. Pozwala na dopracowanie najmniejszych szczegółów. W Polsce takie myślenie dopiero raczkuje. W 2014 roku, kiedy otwierała się I Love Pizza, słyszeliśmy "ale jak to TYLKO PIZZA?". Dzisiaj po latach takie pytania już nie padają. Goście zobaczyli różnicę i zasmakowali w jakości.

Tylko oryginalne składniki

Ogień wydobywa z nich to co najlepsze.

Galeria

Sercem pizzerii jest piec opalany drewnem

Dobra pizza wymaga najlepszych składników.

Pizzę praktycznie każdy może zrobić w domu. Upiec w piekarniku czy piecyku. Ale! No właśnie, kto raz spróbuje pizzy wypiekanej w piecu opalanym drewnem, nie będzie chciał jeść innej. Wytwarzając ciasto na pizzę używamy wyłącznie włoskich mąk. Ciasto i sos są niezmienne. Za wyjątkowy smak odpowiadają również składniki, które w większości przyjeżdżają do nas z Włoch, są to na przykład Mozarella di Buffala, ‘nduja,  ser Parmigiano Reggiano czy szynka Prosciutto Crudo.

Doceniacie nas - dziękujemy

Razem tworzymy rodzinę I Love...

Przez wszystkie lata działalności restauracja otrzymuje certyfikat jakości Tripadvisor oraz liczne nagrody i wyróżnienia. To od I Love Pizza wszystko się zaczęło. Po pewnym czasie nasi Goście zaczęli dopytywać o więcej… a my wiedzieliśmy, że więcej nie może odebrać jakości Pizzerii. Że więcej, to druga restauracja -  również stawiająca na specjalizację. Tak powstała I Love Pasta - Restauracja i Manufaktura makaronu. Miejsce wymieniane przez Gazetę Wyborczą jako jedna z najsmaczniejszych włoskich restauracji w całej Polsce. Teraz skupiamy się na tworzeniu kolejnego, wyjątkowego konceptu kulinarnego w jeleniogórskim rynku. Do powstania, którego zainspirowali nas po raz kolejny Goście. Mowa o I Love Italy - Restauracji i Salumerii. 

 

 

 Zapraszamy do I Love Pizza


Poznaj nasze pizze i sprawdź dlaczego są tak wyjątkowe.

nasze Menu