3 listopada 2021

 
Po prawie roku remontu i przygotowań do otwarcia jesteśmy gotowi, aby zaprosić Państwa do świata I Love Italy. Rozpoczynamy o 10:00 włoskim śniadaniem i doskonałą kawą z ekspresu Sanremo Cafe Racer.

Jeszcze chwila... 

 

Potrzebujemy jeszcze dosłownie kilku tygodni, aby otworzyć drzwi I Love Italy.
Już teraz możemy obiecać, że będzie pysznie, pięknie i jak to u nas -  po prostu po włosku...

Prima Aprilis?

 

Nadszedł ten dzień, kiedy możemy Wam przedstawić część załogi I Love Italy.
Panowie witajcie w rodzinie I Love!
 
Marcin Kaźmieruk - do tej pory znany wszystkim jako fotograf. Ale to także ekspert od prawdziwej kuchni meksykańskiej oraz amerykańskiej. Dla I Love Italy postanowił zgłębić włoską sztukę kulinarną.
 
Michał Matuszewski - dla gotowania porzucił karierę gwiazdy telewizji. Fan motoryzacji i włoskiego street foodu. Tylko poczekajcie, aż spróbujecie jego Lampredotto!

Jacek Cellmmer -przez wiele lat zdobywał doświadczenie w restauracjach poza granicami kraju. Miłośnik zdrowego i ekologicznego jedzenia. Po powrocie do Polski stworzył znany wszystkim jeleniogórzanom Zielony Stragan. Teraz znowu zatęsknił za gotowaniem.

Michał Makowski - człowiek instytucja, założyciel jedynej w Polsce wioski lapońskiej Kalevala. Właściciel najsłynniejszych Husky w Polsce. Degustator naszego Tiramisu oraz… Finlandii kokosowej. Michał będzie królował za barem.

Wojtek Antonik Espressionista - jak sam mówi wybiera to co najlepsze prywatnie i zawodowo. Współtwórca kawiarnio galerii Mikavka oraz autorskich warsztatów 6Smak.  Zakochany w kawie i żonie Patrycji, od teraz także w Italy. Do smaku kawy dodaje odrobinę serca.