Wesołych Świąt!

Informujemy, że restauracja będzie zamknięta 24 i 25 grudnia. W Sylwestra zapraszamy do godziny 18:00. Przypominamy, że rezerwacje przyjmowane są wyłącznie telefonicznie pod numerem tel:+48 530362711
 

Ospitalità Italiana

To prestiżowy znak rozpoznawalny na całym świecie. Przyznawany jest autentycznym włoskim restauracjom. Jego celem jest uhonorowanie tych wyjątkowych, które spełniają restrykcyjne wymagania określone przez Instituto Nazionale Ricerche Turistiche z siedzibą w Rzymie. Z wielką dumą informujemy, że dołączyliśmy do  grona 28 restauracji certyfikowanych w Polsce, które rozwijają i promują włoską tradycję kulinarną. 

#BUYITALY

Jako nieliczni w Polsce, posiadamy certyfikat BUY ITALY, który jest częścią projektu True Italian Taste. Oznacza to, że w ofercie mamy wyłącznie najwyższej jakości, autentyczne włoskie produkty!

Po prostu po włosku.
Nasz pierwszy e-book jest już dostępny!


Potrawa, której  Szef Kuchni spróbował podczas swojej pierwszej podróży do Włoch, autorski burger we włoskim stylu Marcina Kaźmieruka czy espresso z kawiarki to tylko wybrane przepisy z darmowego e-booka, który stworzyliśmy z okazji otwarcia I Love Italy. Zapraszamy do lektury i wspólnego gotowania.
 

Świeże trufle!

Miło nam jest poinformować, że w menu zagościły dania ze świeżymi truflami. Zachęcamy do ich spróbowania.

Walentynki 2022!Od soboty 11 lutego do poniedziałku 14 lutego dostępne będzie wyjątkowe menu. Rezerwacje stolików przyjmowane
są telefonicznie. 

3 listopada 2021

 
Po prawie roku remontu i przygotowań do otwarcia jesteśmy gotowi, aby zaprosić Państwa do świata I Love Italy. Rozpoczynamy o 10:00 włoskim śniadaniem i doskonałą kawą z ekspresu Sanremo Cafe Racer.

Prima Aprilis?

 

Nadszedł ten dzień, kiedy możemy Wam przedstawić część załogi I Love Italy.
Panowie witajcie w rodzinie I Love!
 
Marcin Kaźmieruk - do tej pory znany wszystkim jako fotograf. Ale to także ekspert od prawdziwej kuchni meksykańskiej oraz amerykańskiej. Dla I Love Italy postanowił zgłębić włoską sztukę kulinarną.
 
Michał Matuszewski - dla gotowania porzucił karierę gwiazdy telewizji. Fan motoryzacji i włoskiego street foodu. Tylko poczekajcie, aż spróbujecie jego Lampredotto!

Jacek Cellmmer -przez wiele lat zdobywał doświadczenie w restauracjach poza granicami kraju. Miłośnik zdrowego i ekologicznego jedzenia. Po powrocie do Polski stworzył znany wszystkim jeleniogórzanom Zielony Stragan. Teraz znowu zatęsknił za gotowaniem.

Michał Makowski - człowiek instytucja, założyciel jedynej w Polsce wioski lapońskiej Kalevala. Właściciel najsłynniejszych Husky w Polsce. Degustator naszego Tiramisu oraz… Finlandii kokosowej. Michał będzie królował za barem.

Wojtek Antonik Espressionista - jak sam mówi wybiera to co najlepsze prywatnie i zawodowo. Współtwórca kawiarnio galerii Mikavka oraz autorskich warsztatów 6Smak.  Zakochany w kawie i żonie Patrycji, od teraz także w Italy. Do smaku kawy dodaje odrobinę serca.