Serwujemy białe trufle!

 
Jest to zupełnie niezwykłe i limitowane menu, którego tematem przewodnim jest najdroższa i najszlachetniejsza odmiana białej trufli (TUBER MAGNATUM). Jest ceniona za intensywny aromat i wyjątkowy smak. Jej wysoka cena wynika z nieregularnego występowania i ciężkiego procesu zbierania. Rośnie zazwyczaj na głębokości około 30-40 centymetrów po ziemią.

MENU TRUFLOWE
 

VIII Tydzień Kuchni Włoskiej na Świecie 13-19 listopada


Tegoroczny Tydzień Kuchni Włoskiej na Świecie obchodzimy wyjątkowo, bo Specjalnym Menu Degustacyjnym przygotowanym pod patronatem Ambasady Włoskiej, Instytutu Kultury Włoskiej, organizacji Camera di Commercio, Italian Trade Agency i Academia della Cucina Italiana.
Warto zarezerwować czas w dniach 13-19 listopada. Wszelkie informacje i rezerwacje pod numerem 530362711. 

MENU DEGUSTACYJNE 

GIORNATA DELLA RISTORAZIONE 27.04.2023

 
Dzień ten obchodzony jest na całym świecie. Zarówno I Love Italy oraz I Love Pasta mają zaszczyt być jego częścią. Celem jest promowanie włoskiej gościnności a tematem przewodnim jest chleb. Zapraszamy do spróbowania wyjątkowych dań. 

 To już ten czas!

 
W naszym Menu pojawiły się wiosenne smaki. Zapraszamy na nowe genialne dania. 


 

Wesołych Świąt!

Informujemy, że restauracja będzie zamknięta w Niedzielę Wielkanocną 9 kwietnia. W pozostałe dni zapraszamy w normalnych godzinach. Przypominamy, że rezerwacje przyjmowane są wyłącznie pod numerem
tel:+48 530362711
 

Ospitalità Italiana

To prestiżowy znak rozpoznawalny na całym świecie. Przyznawany jest autentycznym włoskim restauracjom. Jego celem jest uhonorowanie tych wyjątkowych, które spełniają restrykcyjne wymagania określone przez Instituto Nazionale Ricerche Turistiche z siedzibą w Rzymie. Z wielką dumą informujemy, że dołączyliśmy do  grona 28 restauracji certyfikowanych w Polsce, które rozwijają i promują włoską tradycję kulinarną. 

#BUYITALY

Jako nieliczni w Polsce, posiadamy certyfikat BUY ITALY, który jest częścią projektu True Italian Taste. Oznacza to, że w ofercie mamy wyłącznie najwyższej jakości, autentyczne włoskie produkty!

Po prostu po włosku.
Nasz pierwszy e-book jest już dostępny!


Potrawa, której  Szef Kuchni spróbował podczas swojej pierwszej podróży do Włoch, autorski burger we włoskim stylu Marcina Kaźmieruka czy espresso z kawiarki to tylko wybrane przepisy z darmowego e-booka, który stworzyliśmy z okazji otwarcia I Love Italy. Zapraszamy do lektury i wspólnego gotowania.
 

Świeże trufle!

Miło nam jest poinformować, że w menu zagościły dania ze świeżymi truflami. Zachęcamy do ich spróbowania.

Walentynki 2022!Od soboty 11 lutego do poniedziałku 14 lutego dostępne będzie wyjątkowe menu. Rezerwacje stolików przyjmowane
są telefonicznie. 

3 listopada 2021

 
Po prawie roku remontu i przygotowań do otwarcia jesteśmy gotowi, aby zaprosić Państwa do świata I Love Italy. Rozpoczynamy o 10:00 włoskim śniadaniem i doskonałą kawą z ekspresu Sanremo Cafe Racer.